گلریزان سال ۹۹ مجازی برگزار میگردد

دسته: خبری , ویژه
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

به گزارش روابط عومی ستاد دیه استان همدان ، مدیر عامل ستاد دیه استان همدان گفت به علت جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا ، سال ۱۳۹۹ گلریزان حضوری ستاد برگزار نمیگردد .

آقای روحانی منش در این خصوص متذکر گردید ، همچنان ۳۰۰ نفر از افراد آبرومند در جرائم غیر عمد به علت بدهی در حال تحمل حبس می باشند و چشم انتظار یاری روزه داران خدا جو می باشند و با توجه به اینکه امکان برگزاری گلریزان حضوری میسور نیست لیکن از خیرین ملائک کردار انتظار میرود همچنان یاور ستاد دیه بوده و با کمکهای خود زمینه آزادی افراد گرفتار را فراهم نمایند .

وی ادامه داد ، همزمان با شروع ماه مبارک رمضان خیرین به صورت حضوری به ستاد مراجعه و یا از طریق شماره حسابهای ذیل ، کمکهای خود را به این ستاد مردم نهاد پرداخت کرده اند . در ادامه نیز از خیرین عزیز درخواست میشود همچنان بذل محبت نموده و راهگشای آزادی زندانیانی که به علت یک لحظه غفلت در امر رانندگی و یا عدم آشنایی با مسائل حقوقی راهی زندان شده اند را فراهم نمایند .

شماره حسابهای ۰۱۰۶۳۲۹۵۵۵۰۰۱ سیبای بانک ملی ، ۲۰۳۰۳۰۳۰۳۷ بانک ملت و ۳۳۲۲/۴۳/۸۳۱۰۳۸۷/۱ بانک انصار و شماره کارت جهت انتقال شتابی بانک ملی ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۳۰۷۱۲ ، بانک ملت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۱۱۵۱۸۴ و بانک انصار ۶۲۷۳۸۱۱۰۳۷۳۷۹۸۰۳ آماده دریافت کمکهای همشهریان گرامی می باشد .


نوشته شده توسط:admin - 54 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۹
برچسب ها: