آزادی ۱۰ زندانی غیرعمد در ایام محرم

دسته: خبری
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۰ شهریور ۱۳۹۸

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان همدان ؛ در طی ایام دهه محرم و همزمان با ایام تاسوعا و عاشورای حسینی با کمک خیران عاشورایی ۱۰ زندانی جرائم غیرعمد از زندانهای استان آزاد شدند.

یدالله روحانی منش بیان کرد: میزان بدهی این افراد هشت میلیارد و ۶۳۶ میلیون ریال است که ۳۰۸ میلیون ریال از این بدهی توسط محکومان تامین شد.

وی اضافه کرد: ۹۳۵ میلیون ریال وام بانکی کم بهره به محکومان برای تسویه بدهی شان پرداخت شد همچنین ۲ میلیارد و ۳۳۸ میلیون ریال از بدهی توسط شاکیان گذشت رضایتمندانه شده است که جای تشکر و قدردانی دارد.

مدیر ستاد دیه استان همدان از تقسیط سه میلیارد و ۵۰۱ میلیون ریال از بدهی خبر داد و افزود: یک میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال از این بدهی توسط ستاد دیه و مابقی توسط خیران عاشورایی تامین و پرداخت شد.

روحانی منش با بیان اینکه ۹ نفر از زندانیان مرد و یک زن بودند اظهار داشت: بیشترین میزان بدهی مربوط به پرونده بدهی مالی یک زن به مبلغ یک میلیارد و ۱۹۹ میلیون ریال بود که با پرداخت وام وتقسیط بدهی توسط مراجع قضایی بخشی عمده بدهی، این زندانی آزاد شد.

وی بیان کرد: کمترین میزان بدهی نیز متعلق به پیرمرد ۶۷ ساله فامنینی بود که برای تامین جهیزیه دخترش اقدام به قرض به مبلغ ۳۸ میلیون ریال کرده بود که به علت ناتوانی در پرداخت آن راهی زندان شده بود…


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس